Letecké záběry

Letecké záběry /  Letecké fotografie

Nabízíme

Letecké záběry - Nabízíme Vám originální záběry ve vysokém rozlišení z ptačí perspektivy, které oživí Vaše video.  Díky dronu můžeme natočit unikátní záběry z míst, kam se běžný filmový tým nedostane. Letecké záběry se dají využít například v reklamním videu, promo videu, ve svatebním videu a v dalších projektech.    

Dron - Letecké záběry a fotografie pořizujeme dronem, díky kterému videa dosahují kvality 4K (ultra HD) s až 30 snímky za sekundu. Záběry můžeme získat ze vzdálenosti až 2 km.

Letecké fotografie - Nafotíme Vám prostory a zdokumentujeme akci z ptačí perspektivy. Díky 12 megapixelovému rozlišení vypadají naše fotografie ostře a čistě.

Videoprodukce 

Promo video  /  Reklamní video  /  Svatební video  /  Dokumenty  /  Přednášky / Záznam z akcí 

 

Na základě Vašich představ a nápadů Vám vytvoříme video na míru. Nabízíme kompletní služby, které zahrnují přípravy - tvorba scénáře, story-board …, realizaci - natočení, režie, osvětlení ..., finální editaci - střih, animace, klíčování ... Na konci naší práce od nás obdržíte finální produkt, který můžete využít pro prezentaci, reklamu nebo jako vzpomínku na Vaší výjimečnou událost.

PROMO VIDEO 

PREZENTACE

UDÁLOSTI

Audioprodukce

Ozvučení akce / Zvukové záznamy  /  Nahrávací studio  /  Dubbing    

Nabízíme

Ozvučení akce a zvukové záznamy - Ozvučíme nebo Vám nahrajeme záznam z libovolné akce - přednášky, meetingu, firemní události. K dispozici máme mikrofony, mikroporty a různé záznamové zařízení.

Nahrávací studio - Nabízíme Vám nahrávku Vašeho zvukového záznamu v našem akusticky izolovaném nahrávacím studiu a naší technickou podporou.

Dubbing Profesionální nahrání mluveného slova můžeme doplnit o zvukové efekty a autorskou hudbou tak, aby výsledný produkt posluchače oslovil. Máme zkušenosti s nahráváním audioknih, výukových programů nebo reklam do rádia a televize.

 

Design

Logo  /   Tiskoviny  /  Profesionální prezentace  /  Jednotný firemní styl

Služby

Tvorba loga - Vyrobíme logo podle Vašeho zadání - na míru, tak aby bylo originální, lehce zapamatovatelné  a nezaměnitelné.

Tiskoviny - Nabízíme Vám originální zpracování letáků, plakátů, propagačních materiálů ,vizitek, katalogů, kalendářů a bannerů …

Profesionální prezentace - Vytvoříme unikátní profesionální prezentaci - moderní, svižnou, přehlednou.  Velký důraz klademe na to, aby obsah korespondoval s designem.

Jednotný firemní styl  - Vytvoříme Vám jednotný firemní styl, který můžete implementovat na sociální sítě, weby, vizitky a propagační materiály.

 

Fotoprodukce

Kompletní fotoprodukce  /  Produktové fotografie  /  Umělecké portréty  /  Úprava a retušování fotografií    

Nabízíme

Kompletní fotoprodukce Nabízíme Vám profesionální zpracování fotomateriálu, který nafotíme, pravíme, stylizujeme a vytiskneme. Zkompletujeme Vám vzpomínkovou knížku, fotoalbum, koláž …

Produktové fotografie - Kvalitní a zajímavé produktové fotografie podpoří zájem Vašich klientů.

Umělecké portréty - Fotíme profesní, osobní a umělecké portréty.

Úprava a retušování fotografií - Fotografie upravujeme v profesionálních programech jako je AdobePhotoshop nebo Lightroom. Nabízíme fotomontáže, koláže, barevné korekce, retušování fotografií, ostření, stylizace … 

 

DALŠÍ SLUŽBY